Moje zmagania robótkowe i nie tylko Druty to moja pasja zaraz po dzieciach :D szydełko mnie nie bardzo lubi,bo oczekuje,że będę miała do niego więcej serca niż do tej pory,to wtedy da się okiełznać : Jeszcze ten czas nie nadszedł... Nadszedł : Już drugi rok jak nam dobrze układa współpraca :
Blog > Komentarze do wpisu
Nie spróbuję to się nie nauczę :))

  Nie wiem co mnie napadło,bratowa chyba wjechała mi na ambicje :D
Podobały jej się cyferki na sweterku,w geście obronnym zaczęłam wymyślać tysiące powodów dla których ten wzór nie moze być zrobiny ne jej sweterku :) To naprawdę strach przed wzorem wrabianym :) No i Nesia zaczęła myśleć "a moze by jednak spróbować?" Czytam przepis i tam jak byk napisane-wyszyć ściegiem za oczkiem! To dlaczego ja się wziełam za wrabianie??? Bo myslałam,że będzie łatwiej i zawsze jakieś ćwiczenie :) Ojojoj.
No dobra żle nie wygląda,(gdybym wyszyła wszystko byłoby ślicznie równiutkie) ale oczywiscie naciagnęłam zdeka nitke,napsioczyłam się   strasznie,teraz nieprędko pomyślę sobie o ćwiczeniu wrabiania elementów :D

cyferki

Żadna wiedza człowieka nie może wyjść poza jego doświadczenie.
John Locke

poniedziałek, 16 stycznia 2006, wife77

Polecane wpisy

  • Przeprowadziłam się

    Zapraszam teraz tu: http://nesia75.blogspot.com/

  • po problemie

    Wsadzilam za duże zdjęcie i wykorzystałam cały dostępny limit :( Widać jak człowiek szybko zapomina,kiedy długo nie używa :)Te serwetki już są mamy :)

  • Nadrabiam kawałek zaległości :)

    Długo myślałam,że kto jak kto,ale ja to napewno serwetek robić nie będę,bo się w tym nie widziałam,niewiele czasu zajęło i zmieniłam zdanie :) Pierwsza,nie wysz