Moje zmagania robótkowe i nie tylko Druty to moja pasja zaraz po dzieciach :D szydełko mnie nie bardzo lubi,bo oczekuje,że będę miała do niego więcej serca niż do tej pory,to wtedy da się okiełznać : Jeszcze ten czas nie nadszedł... Nadszedł : Już drugi rok jak nam dobrze układa współpraca :
Blog > Komentarze do wpisu
Krótka doba
Naprawdę  jest za krótka,jak na razie mogłaby być dłuższa o 2 godzinki :)
Wracam wieczorem z pracy,chwila dla dzieci,kąpiel i spać.Wstyd się przyznać,ale ja często juz zasypiam z Małym,co mi się bardzo rzadko zdarzało :D Nie ma już wieczornego dłubania do 1.Mam nadzieję,że jeszcze tydzień dwa,a się przestawię na nowy tryb czasowy :)
Kupiłam sobie w końcu zamek do bordowego sweterka,może uda mi się go szybko wszyć.Robótek w trakcie mam sporo,a w pażdzierniku bratowa urodzi maleństwo i czas wziąść się za kocyk i jakieś cudeńka :) Coś mi się wydaje,że to będzie córeczka.Strasznie się cieszę :)
niedziela, 19 lutego 2006, wife77

Polecane wpisy

  • Przeprowadziłam się

    Zapraszam teraz tu: http://nesia75.blogspot.com/

  • po problemie

    Wsadzilam za duże zdjęcie i wykorzystałam cały dostępny limit :( Widać jak człowiek szybko zapomina,kiedy długo nie używa :)Te serwetki już są mamy :)

  • Nadrabiam kawałek zaległości :)

    Długo myślałam,że kto jak kto,ale ja to napewno serwetek robić nie będę,bo się w tym nie widziałam,niewiele czasu zajęło i zmieniłam zdanie :) Pierwsza,nie wysz

Komentarze
2006/02/22 21:17:35
Hallo Nesia! Mam nowy adres, właśnie wykupilam własną domenę. Zapraszam do odwiedzin. Do pażdziernika jeszcze trochę czasu, na pewno zdążysz zrobić nie tylko kocyk :o)).
Pozdrowienia
Ala
ala.mazury.pl
-
2006/02/24 08:46:17
Już lecę do Ciebie :)