Moje zmagania robótkowe i nie tylko Druty to moja pasja zaraz po dzieciach :D szydełko mnie nie bardzo lubi,bo oczekuje,że będę miała do niego więcej serca niż do tej pory,to wtedy da się okiełznać : Jeszcze ten czas nie nadszedł... Nadszedł : Już drugi rok jak nam dobrze układa współpraca :
Blog > Komentarze do wpisu
udało się :)

Następne przypadkowe zdjęcie kiecki z zeszłego roku,robiłam z Sonaty i fajnie się nosi.

Coś mi się wydaje,że narazie będę zamieszczać tylko zdjęcia z przypadku :)Już kończę bluzeczkę,to myślę,że ta nie będzie czekała tak długo na zdjęcie :)

poniedziałek, 02 czerwca 2008, wife77

Polecane wpisy

  • Przeprowadziłam się

    Zapraszam teraz tu: http://nesia75.blogspot.com/

  • po problemie

    Wsadzilam za duże zdjęcie i wykorzystałam cały dostępny limit :( Widać jak człowiek szybko zapomina,kiedy długo nie używa :)Te serwetki już są mamy :)

  • Wracam

    Nie było mnie ty troszkę, Życie ma swoje plany wobec nas i wcale nie pyta czy nam się to podoba i czy tego chcemy... Powoli wszystko prostuję i czas na moje ulu

Komentarze
2008/06/08 20:39:08
Szkoda że taka mała fotka, ale i tak spódniczka wygląda na fajną :) A co do Sonaty to się zgadzam, jest super w noszeniu (zaróno bluzki jak i spódniczki) :D
Pozdrawiam :)
-
2008/08/05 20:55:30
Zdanie o Sonacie mam takie samo jak Ty i Igawroc.
Fajnie, że pojawiasz się od czasu do czasu. Może niebawem będziesz częściej pisać i zamieszczać fotki (ciut więsze) ze swoimi dziełami.
Pozdrawiam ciepło.